Worki pod oczami – usunięcie obrzęków i wiotkiej skóry wokół oczu

Torby i luźna skóra nad i pod oczami przychodzą z wiekiem. Często warunkiem jest częściowo dziedziczne. Cię trapi skóry twarzy ze względu na zmniejszenie elastyczności skóry. Worki pod oczami są spowodowane przez utbuling tkanki tłuszczowej z oczodołu.

Teren wokół oczu zawiera ściany bardzo cienkiej, delikatnej skóry z bardziej følenerver, niż w większości innych miejsc na ciele. Pod skórą znajdują się mięśnie. Na górne powieki-to małe mięśnie, które otwierają i zamykają oczy. Wokół oczu i mięśni, które pomagają otworzyć, zamknąć, lub zbliż oczy. Z czasem stracić skóry część swojej elastyczności. Może to spowodować nadmiar skóry i utbuling tkanki tłuszczowej, co może dać obwisłe powieki i worki pod oczami przyczyny. Stan może być dziedziczna.

Worki pod oczami – ocena kondycji skóry wokół oczu

photo6U niektórych osób ze względu na zwiotczenie skóry na górnych powiekach, co pannehuden została wydana i donji w dół. Następnie brwi znajduje się poniżej krawędzi oczodołu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę cały szereg problemów, bo na białym tle skupić się na jednej lub drugiej strony może spowodować niezadowalające wyniki. Czasami operacja plastyczna być właściwa procedura, innym razem w panneløft (lub øyebrynsløft) i w niektórych obie części mogą być istotne.

Ciężkie powieki jak pozbyć się worków pod oczami

Ciężkie powieki może być spowodowany wieloma warunkami. Może być wrodzona, z powodu niskiej siedzący brwi, ale najczęściej rozwija się przez lata z powodu nadmiaru skóry, mięśni i tłuszczu. W większości przypadków, ze względu na połączenie wiotczeniu skóry na górnych powiekach i nedsynking brwi. W niektórych przypadkach hudfoldene na górne powieki stały się tak duże, że zakrywają za oczy. Może to spowodować zwężenie pola widzenia, kauteryzacja czerwone oczy, i może być ból głowy.

Worki pod oczami przyczyny

Drobnych mięśni wokół oczu mogą być również bardziej relaksujące, a to znaczy, że to jest normalne tkanki tłuszczowej za wiek mogą pojawić się jako oczywiste worki pod oczami. Za pomocą operacji można usunąć wszelkie hudoverskudd na wieki, dokręcić mięśnie i tłuszcz. Operacje chirurgiczne na górnych i dolnych powiekach może być wykonane oddzielnie lub jednocześnie.

Kto odpowiada?

Jeśli masz Wolną skóra na oczy i worki pod oczami możesz być odpowiedni dla øyelokksoperasjon, aby usunąć luźna skóra i utbulende tłuszczu. Jednak liczba pacjentów, które naruszyły ciężkie powieki górnej i przy bliższym tzw. wiszące brwi. To może być przyczyną hudoverskuddet na górne powieki. Dlatego øyelokksoperasjon mało nadaje się do zawieszania brwi. Wtedy, zamiast docenić øyebrynsløft lub panneløft. W rzadkich przypadkach, „ciężkie” powieki spowodowane złą pracą løftemuskel na górną powiekę, która, być może, oznacza zupełnie inny rodzaj interwencji.

Istnieją również pewne choroby, w przypadku których ryzyko powikłań podczas operacji jest zbyt wysoka, i ważne jest rozróżnienie pomiędzy tymi warunkami, które są produkowane w związku ze wzrostem chirurgii plastycznej.

Trwałość rezultatu

Naturalne procesy starzenia się organizmu trwają, i z czasem zmienić wynik. Jak szybko wiek organizm jest indywidualny i zależy, między innymi, czynniki dziedziczne, we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i zmiany masy ciała. Oprócz tego, ważne jest, aby pamiętać, że operacja jest w ogóle związane z pewnym ryzykiem i tymczasowy dyskomfort.

Przygotowanie do operacji jak pozbyć się worków pod oczami

Studium wykonalności

Przed podjęciem decyzji o usunięciu problemu, jakim są worki pod oczami przyczyny możesz przyjść na konsultację z chirurgiem plastycznym. Możesz opowiedzieć o tym, jakie problemy możesz mieć, co chcę u was z operacją. Zalecamy, aby przeczytać te informacje przed konsultacją i nagrać wszelkie pytania. To może być dobry pomysł, aby zabrać ze sobą przyjaciela lub członka rodziny do wzrostu, tak jak jest dużo informacji, aby zrozumieć. Ważne jest, aby czuć się pewnie w trakcie całego procesu.

Zgodnie z planem konsultacja że operacja jest właśnie dla ciebie. Zostaniesz poinformowany o procedurze w okresie pooperacyjnym i możliwe powikłania.

Naprawiono

Trzeba pościć 6 godzin do czasu spotkania w celu przeprowadzenia operacji.

Można pić „cienki” płynów, takich jak woda, soki, herbata i kawa (bez mleka lub śmietany) do 2 godzin przed godziną spotkania. Nie należy przyjmować tabletki, gumy, nie palić, nie zaŝywać, kiedy pościcie.

Można nie pić alkohol po północy. 20 noc przed operacją.

Jeśli zdecydowano, że trzeba przeprowadzić operację w znieczuleniu miejscowym, nie odnosi się do tych fastereglene i można jeść i pić normalnie.

Medycyna

Niektóre leki mogą zwiększyć blødnings lub blodproppfare w związku z operacją. Jeżeli używasz leki rozrzedzenie krwi, należy zgłosić się do szpitala, a będziesz powiadamiany, jeśli nie ma żadnej z tych leków należy przerwać przed operacją. Cm. również oddzielny dokument informacyjny, powiadamiając o operacji. Tabletki należy do większości interwencja powinna być rozwiązana za 4 tygodnie przed zabiegiem.

Przeznaczonego do palenia i tabaki

Nie należy palić lub używać tytoniu w operasjonsdagen. Najlepiej należy przerwać na 3 tygodnie do 2 tygodni po zabiegu. Dym i tytoń spowalnia zdolność krwi do przenoszenia tlenu do tkanek i hamuje w ten sposób sårhelingen. To może dać większe ryzyko powikłań po operacji, że martwica/deadening tkaniny.

Higiena przed operacją usuwającą problem, jakim są worki pod oczami

Aby zmniejszyć infeksjonsfaren w związku z operacją, należy wziąć prysznic i umyć głowę wieczorem dzień wcześniej, a rano operasjonsdagen. Cała skóra powinna być prać z mydłem, umyć starannie wokół nosa i ust, pachwiny, pępek, brzuch i pachwiny. Ważne jest, że wszystkie mydło dobrze wypłukać. Wytrzeć czystym ręcznikiem i włożyć czystą bieliznę. Nie należy smarować z hudlotion po tym, jak umyta.

Skóra, paznokcie, pępek i biżuterii

Nie należy używać balsam, perfumy lub kosmetyki operasjonsdagen. Spotykają się nie biżuteria i piercing. Paznokcie powinny być krótkie, czyste i bez lakieru do paznokci.

Diety i alergii

Masz specjalne wymagania co do diety w postaci diety lub alergii, prosimy, prosimy, skontaktuj się z Aleris przed operacją.

Zasilanie

Ważne jest, że twoje ciało jest w optymalnej równowadze zasilania do poważnej operacji. Jeśli jesteś na slankekur lub specjalna dieta przed operacją, ryzykujesz, że twój metabolizm wychodzi z równowagi. Zaleca się w ciągu kilku tygodni przed operacją dobry, odżywczy i zróżnicowaną dietę.

Transport

Trzeba mieć do czynienia z krewnym lub przyjacielem, aby zabrać was i pozostanie z Wami w pierwszy dzień po utskrivelsen. Nie możesz jechać do domu lub wziąć tylko komunikacją miejską do domu po operacji. W szpitalu mogą zamówić taksówkę w razie potrzeby.

Nadzór

Nie musisz być sam w pierwszy dzień po utskrivelsen i ważne, że być uzgodniony z nadzorem dorosłego człowieka, który będzie razem z wami.

Podczas operacji na worki pod oczami

Przylot

Po przyjeździe pasuje do ciebie na spotkanie. Będzie dobrany pielęgniarka, która pomaga w przygotowaniu przed zabiegiem. Anestezjolog poinformuje cię o bedøvelsen i chirurg sprawia, że nagrywanie w trybie okolicy i odpowiada na wszelkie pytania.

Operacja

Operacja na worki pod oczami trwa 45 minut. Podczas operacji usuwa nadmiar tłuszczu i skóry na powiekach. Jest zrobiona z cienkiej nici i umieszczone na taśmie na sårkantene. Gdy operacja jest zakończona, można wyrzucić na wydziale oppvåknings. Dostaniesz na kjølebriller nad oczami, aby zmniejszyć obrzęk i zapobiec krwawienie po zabiegu. Będą obserwować pielęgniarki, dopóki nie obudził i dobrego samopoczucia. Plastikkirurgen będą patrzeć na ciebie i powiedzieć, jeśli istnieją szczególne środki ostrożności należy podjąć po operacji.

Ból podczas zabiegu usuwania worków pod oczami

Kiedy lokalbedøvelsen odejść, powieki poczuć gęsty i delikatny.

Absolutorium

Operacja na worki pod oczami przyczyny jest wykonywana dagkirurgisk. On powie, że zazwyczaj wypisują ze szpitala przez 1-2 godziny po zakończeniu operacji. Możesz dokument informacyjny z odpowiednim numerem telefonu Aleris i chirurga, który cię operował.

Po utskrivelsen

Kontakt po wyjściu

Będziesz dzwonił do lekarza następnego dnia po operacji, aby usłyszeć, jak jego. Następnie można zadawać wszelkie państwa pytania. Można uzyskać żądany numer telefonu za pomocą resetu, jeśli chcesz skontaktować się z nami.

Ból

Wiek będzie czuć się nabrzmiałym i stresujące. Możesz wziąć leki przeciwbólowe, takie jak witryny pinex, Tylenol lub Panodil 1 g (2 tabletki) 3 razy dziennie. Należy unikać przyjmowania leków przeciwbólowych, co może zapewnić lepszą blødningstendens jak, na przykład, Ibux.

Sivning

To może być łatwe sivning z rany w pierwszych godzinach po operacji. To zupełnie powszechne i zwykle nie wymagają leczenia.

Bandaż

Otrzymasz taśmę na sårkantene siedzieć, aż szwy zdjęli.

Kjølebriller

Aby zmniejszyć przebarwienia i obrzęk, od razu na „kjølebriller”. Oni zastosowali 5 minut co godzinę do wypoczynku operasjonsdagen. Następnie umieścić w lodówce do schłodzenia. Budzisz się w pierwszą noc, to jest dobry pomysł, aby zastosować kjølebrillene. To może być zalecane do użytku kjølebriller pierwsze 2 dni po zabiegu i wielu ludzi jest to wygodne, aby korzystać z kjølebrillene w regularnych odstępach czasu, dopóki nie usuniesz oczek.

Aktywność i wypoczynek – jak pozbyć się worków pod oczami

Gdy przyjdziesz do domu, to ważne, że można zachować się spokojnie, jak to możliwe.

Ważne, że można leżeć/siedzieć z wysoko podniesioną głową. Użyj dodatkowe poduszki w nocy, więc wysoko podniesioną głową.

Należy unikać schylania się tak, że jego głowa jest pod hjertehøyde.

Można wziąć prysznic po zabiegu, ale należy unikać, że taśma na oczach staje się wilgotne.

Taśma powinna pozostać, aż szwy zdjęli.

Nie możesz nawet jeździć samochodem, zanim będziesz mógł normalnie reagować na każdą sytuację.

Można chodzić na spacery, jeździć na rowerze, gdy chcesz go.

Należy unikać ćwiczeń w ciągu 2 tygodni po zabiegu i kontaktsport w 4 tygodnie.

Można pływać, kiedy sårskorpene odszedł. Zaleca się ostrożność z chlorowaną wodą, dopóki rany całkowicie się nie zagoi, aby uniknąć reakcji skóry.

Światło słoneczne

Aby osiągnąć jak schludny blizna, jak to możliwe, ważne jest, aby chronić blizny od promieni słonecznych i solarium w ciągu pierwszych 12 miesięcy po operacji. Polecamy ochrony blizny z użyciem okularów, czapeczek, gipsu lub SPF z współczynnikiem zapasu wytrzymałości co najmniej 15.

Usuwanie szwów

Szwy zostaną usunięte przez około jedną sekundę. 1 tydzień. Zgodził się na czas zdjąć szwy, przed wyjazdem z operasjonsdagen szpitala lub, gdy masz telefon na następny dzień po operacji.

Sykmelding

Nie dostaniesz sykmelding jeśli operacja jest kosmetycznej wskazania, i dlatego należy się spodziewać, aby zająć trochę czasu wolnego od pracy.

Kontrola

Twój chirurg zaoferuje na post-processing-kontrola przez 4-6 miesięcy po operacji. Jeśli masz wcześniej potrzebę kontroli, możesz skontaktować się z nami.

Jak pozbyć się worków pod oczami – możliwe powikłania i długoterminowe skutki uboczne

photo5Przebarwienia

Skórę wokół oczu po øyelokksoperasjon być przebarwionych (niebieski). Kolor stopniowo się zmniejsza, ale może być widoczna w ciągu 2 tygodni.

Obrzęk

Obrzęk najbardziej widoczne w ciągu pierwszych 3 dni po operacji. Obrzęk ustępuje stopniowo, przez tydzień.

Krwawienie po operacji na worki pod oczami

Krwawienie po zabiegu występuje rzadko. Mocny niebieski lub opuchnięte oczy po øyelokksoperasjon mogą być objawami krwawienia. To może wymagać operacji, aby zatrzymać krwawienie. W przypadku podejrzenia krwawienia, należy skontaktować się do szpitala lub do chirurga, który cię operował.

Zakażenia

Po leczeniu chirurgicznym może wystąpić zakażenie. To zdarza się bardzo rzadko øyelokksoperasjon. Infekcja może pogorszyć arrdannelsen. Jeśli palisz lub wziąć tabaka zwiększa ryzyko. Objawy zakażenia: zaczerwienienie, ciepło, obrzęk, бухая bólu i może spowodować wzrost temperatury. W przypadku podejrzenia zakażenia, należy skontaktować się ze szpitalem i chirurgiem, który cię operował.

Blizny

Blizny z czasem stają się wąskie i jasne. Blizny po øyelokksoperasjon rzadko bardzo widać, ale niektóre mogą zrobić blizny szerszy i ciemny pigment. Na dolnym wieku nie może być pewne ryzyko wzrasta arrvevsdannelse, co może powodować nedtrekk wieku, co sprawia, że oko może zamykać się całkowicie. On ustępuje zwykle w ciągu kilku tygodni i można stosować wilgotną øyesalve. To wymaga cierpliwości i może w niektórych przypadkach trwać do 3 miesięcy. W rzadkich przypadkach konieczne jest, to druga operacja będzie bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *